Centrum Kształcenia Ustawicznego

Współczesne zagadnienia projektowania, budowy i eksploatacji systemów gazociągowych

Edycja 7: październik 2017 - wrzesień 2018

Organizatorzy: Wydział Inżynierii Środowiska oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego

Cel studiów: uzupełnienie wiedzy teoretycznej i praktycznej w przedmiotowym zakresie dla kadry inżynieryjno-technicznej i ekonomicznej przemysłu gazowniczego.

Sylwetka absolwenta: pobierz sylwetkę absolwenta »

Adresaci: studia podyplomowe są adresowane do osób pracujących w sektorze gazowniczym i budowlano-wykonawczym głównie o wykształceniu wyższym technicznym, jak również ekonomicznym w celu pogłębienia i rozszerzenia wiedzy z zakresu zagdnień projektowania, budowy i eksploatacji systemów transportu, dystrybucji i magazynowania gazu ziemnego. Studia są sprofilowane pod względem zagadnień dotyczących systemów gazociągowych, a w szczególności sieci gazowych wysokiego i średniego ciśnienia.

Kierownik studiów: dr inż. Iwona Polarczyk e-mail: iwona.polarczyk@pwr.edu.pl

Czas trwania: zajęcia trwają 2 semestry (275 godzin zajęć + 30 godzin praca końcowa) i odbywają się w systemie zaocznym (w sumie 15 zjazdów w piątki i w soboty).

Program kształcenia i plan studiów podyplomowych: pobierz program studiów » aktualizacja z 20.01.2017 r. 

Opisy kursów: pobierz opisy kursów »

Warunki ukończenia studiów: warunkiem ukończenia studiów jest uczestnictwo w zajęciach, zaliczenie wszystkich kursów z programu studiów oraz obrona pracy końcowej.

Wykładowcy: zajęcia prowadzą doświadczeni pracownicy Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Śląskiej, Gazoprojektu, Gaz-Systemu, EuroPolGazu, PGNiG. Współpracujemy również z pracownikami Spółek Dystrybucji Gazu.
Pobierz nazwiska wykładowców »

Miejsce: zajęcia odbywać się będą w salach wykładowych Politechniki Wrocławskiej. 

Terminy zajęć: rozpoczęcie zajęć październik 2017
Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 13.00-20.30 oraz w soboty w godz. 9.00-17.15

Limit miejsc: 30

Warunki rekrutacji: O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. 
W przypadku większej liczby kandydatów niż miejsc o przyjęciu decyduje komisja rekrutacyjna na podstawie informacji o wykształceniu kierunkowym oraz doświadczeniu zawodowym kandydatów.

Warunek przyjęcia: na studia podyplomowe przyjmowane są osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów magisterskich (studiów jednolitych magisterskich lub studiów drugiego stopnia) lub studiów pierwszego stopnia (licencjackich albo inżynierskich) o kierunku technicznym lub ekonomicznym.

Formalne warunki rekrutacji oraz wymagane dokumenty dostępne w zakładce Rekrutacja »

Formularz zgłoszeniowy »

Termin zgłoszeń: 

Cena: 2 x 3250 zł = 6500 zł
Opłatę za studia podyplomowe wnosi się w dwóch ratach przed dniem rozpoczęcia każdego semestru.

Kontakt:

Magdalena Olejnik
magdalena.olejnik@pwr.edu.pl
tel. 71 340 75 19

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję